אני חיה את החלום"
אני נהנית מאורח החיים החדש שלי בפרט מ"השינוי " שהוא הכי משמעותי בחיי, בעיית העצירות!!! כ"כ הרבה שנים של סבל ותסכול, הייתי מקנאה באנשים שנכנסים לשירותים כאילו "מובן מאליו" חחח. לפעמים אני פשוט לא מאמינה! שאני חיה את החלום הזה, כ"כ סבלתי.. מגיל 9-10 לחיות כך, זה "הזוי" . שנים של סבל , פשוט נעלמו , איזההההה כייף!!!
אורלי

"אני מרגישה הכי טוב מאז שאני זוכרת את עצמי"
עזרת לי לחולל את אחד השינויים המשמעותיים בחיי בצורה נעימה, קלה יחסית – מה שלא הייתי יכולה לעשות אחרת. כשאני מסתכלת לאחור, עברו רק חודשיים, אבל ההרגשה היא כאילו זה מאז ומתמיד. במבט לאחור אני גם לא מאמינה איך הצלחתי לעשות את זה בצורה ברורה וחלקה יחסית. אני מרגישה הכי טוב מאז שאני זוכרת את עצמי בכל השנים האחרונות
איה

"החיים שלי מאוד השתנו מאז שהכרתי אותך. מבחינתי כאילו קיבלתי את התכנית בחינם, כי היא חסכה לי את הכסף הזה שהייתי מוציאה על דברים לא בריאים. אני לוקחת אוכל מהבית, אני מכינה מראש, כיף לי, אני לא תלויה בחסדים של אחרים. בנוסף, ירדתי יפה במשקל ואני מרוצה"

"הגעתי אלייך במקרה, ונרשמתי לתוכנית בהחלטה של רגע מהפרסום שקיבלתי, בלי לתכנן את זה לפני כן. אני ממש מאושרת על ההחלטה הזו. אני בטוחה שיהיו תקופות שבהן יהיה לי קשה לשמור על המסגרת הזו, אבל אני בטוחה שהבסיס תמיד יישאר. אילו היו נדרשות פגישות, לא הייתי עושה זאת לעולם"
תמר

"הגוף שלי כולו מודה לך"
"החומרים שאת מעבירה לנו במתכונים שלך, בתמונות, בקישורים, במיילים בסרטי הוידאו ועכשיו
בריאליטי המקסים הם נר לרגליי ובזכותך אני שומרת על חיים בריאים שלי ושל משפחתי.
הגוף שלי כולו מודה לך על כל החומרים אותם את משתפת."
אורית

"הורדתי מינוני תרופות (אלטרוקסין), עור הפנים שלי נראה יותר טוב, אין לי יותר נפילות סוכר ומצבי רעב. אני לא עייפה אחרי ארוחות, אני לא מרגישה רגשות אשמה אחרי יום עם הרבה מתוקים, אני מתכננת את היום והאוכל ולא מוצאת את עצמי עם פערי זמן בין הארוחות. אה, והורדתי 3 וחצי ק"ג!!"
קרן

"עברתי כל כך הרבה מסגרות של דיאטה וכולם דיברו על קלוריות ושומנים. וגם אם לא דיברו על קלוריות ושומנים, לא הרגשתי שבאמת אכפת להם מהלקוח מעבר לכסף שהם קיבלו. וזאת, עינתי, הגדולה שלך!
את כזו אנושית ואכפתית פשוט מקצועית ואנושית – השילוב המנצח!"

"רציתי מ א ד להודות לך על הכל. השינוי שעשיתי ב-10 השבועות האחרונים הוא גדול לאין שיעור!
ראשית, מצאתי שוב את תחושות הרעב והשובע שאבדתי שנים רבות כל כך…
שנית, אוכלת ארוחת בקר שמעולם לא אכלתי, ואפילו לאחרונה-מקפידה לאכול עד שעה מהקימה!
ועוד, למדתי להתארגן מראש ולהקפיד ולתכנן שיהיה עמי מספיק אוכל לימים מחוץ לבית.
הצלחתי לעבור בשלום גם חופשה משפחתית בהולנד
והכי חשוב שכבר 10 שבועות לא היה לי התקף זלילה מטורף
אין אין אין עליך! תמיד היתה לי תחושה שממך תבוא הישועה ואכן…"

"עינת היקרה, הקורס מעולה בנוי נפלא . הסירטונים , הפוקוסים, הריאליטי, המתכונים. אני גומרת את ההלל על הקורס ועל מה שהשיעורים עשו לי. הקורס הזה עבורי הוא כמו משב רוח רענן ומאיר עיניים. החלק החשוב בקורס עבורי היה התיכנון ההתארגנות וההדגמה שלך כמה פשוט לדאוג לעצמנו לאוכל בריא לשבוע ימים או יותר. כמובן שקיבלתי דברים חשובים נוספים כמו קיצורי הדרך במטבח. כמו טיפים לאכילה בריאה יותר בחופשות. ואיך להתארגן לימים עם שעות רבות מחוץ לבית. ההסברים על האכילה הריגשית ואיך להתמודד איתה היו חשובים בעיני מאוד ותרמו לי. אני נרגשת מאוד, והייתי חייבת לכתוב לך את המשוב הזה. מיד ועכשיו. מה שנותר לי לומר לך הוא יישר כוח!!! ההסברים שלך בסירטוני הוידאו והשמע פשוטים וברורים. אני יודעת שהמידע בנושאי בריאות הוא דינמי ומשתנה. אך העקרונות שהבאת כאן לעולם עומדים. תודה "

"נכנסתי לתכנית כסקפטית לגמרי ורק בגלל שנתת אחריות, כך שלא היה לי מה להפסיד. מה לא ניסיתי וכמה כספים הוצאתי על מנת לרדת במשקל. העניין הוא שפעלתי לא בדרך הנכונה. תמיד ידעתי שעוד אמצא דרך שתעבוד לי. וחשבתי לעצמי שלא יכול להיות שהשם ברא אוכל משמין. עד שזכיתי להכיר אותך, וליווית אותי גם קבוצתית וגם אישית והיית איתי במעידות. חיזקת ועודדת בתקופה שעברתי גמילה מג'אנק פוד. כל החיים שלי השתנו בעקבות התכנית. התחלתי כל כך לאכול ולאהוב אוכל בריא. פתאום היה אפשר לאכול ולשבוע ולא להיות המון רעבה. בעקבות התכנית אני משתדלת שתמיד יהיה לי בתיק משהו בריא וטעים. או קונה כזה. "

"אני מיישמת את ההמלצות שלך מהיומן ונהנת מתהליך הלמידה והישום. גם בעלי והילדים אוהבים בדרכ את האוכל הבריא, ובעיקר את העובדה שתמיד יש אוכל טרי בבית כולל מתוקים בריאים מאתר המתכונים שלך. המעבר הזה והחשק להמשיך הוא הרבה בזכותך. בזכות זה שאת לא שופטת רק מנסה לעזור."

"אני לומדת ומתמלאת השראה בכל שבוע מהשיעורים שאת שולחת. הם נפלאים, מעשירים ומאשרים, ומעודדים. על אף שבענין תזונה בריאה אני די מומחית, זה תמיד תמיד מצליח לחדש לי או לרענן או לשפוך אור חדש או סתם להוות תזכורת נעימה"

"עינת היקרה, איך מסכמים כברת דרך של היכרות? גיליתי אישה עם נתינה אדירה וידע עצום, שלומדת ומתעדכנת כל הזמן. מקצועיות ברמה גבוה וכל החומרים שלך נשמרים אצלי כנכס יקר ורב משמעות. מלווה ומלמדת. חוכמה ורגישות, יצירתיות ופרקטיות והנגשה לכל סוגי האנשים שאיתם את עובדת. הופכת את התיאוריה למעשה עם סדנאות הבישול שלך, שהופכות את התהליך לקל יותר ונעים יותר. הידע שלך פתח לי עולם ומלואו ללמידה, לסקרנות ורצון להתחדש ולהתרענן. מודה לך על הלב הרחב שלך, על הנתינה שלך, על הרגישות שלך, על המקצועיות שלך, על האהבה לכולם והרצון לעשות את התהליך לקל יותר ופשוט יותר. אוהבת ומוקירה אותך!!"

"קיבלתי מהתכנית הרבה חומר למחשבה. מתכונים שחלקם ממש בא לי לנסות להכין. למדתי על שינויים קטנים ופשוטים שאפשר להתחיל מהם. היה כיף ומעשיר ואני בטוחה שאשתמש בכלים שרכשתי גם אם לא בכולם, לפחות בחלקם. מרגישה שעשיתי משהו טוב למען עצמי"
רונית

"קיבלתי כלים מעשיים ומדויקים לחיי היום יום. יודעת מה לאכול, איך ומתי. מגוון טעים של מתכונים. מושלם!"
אילנה

"התהליך שעשינו שינה לי את החיים בהרבה רמות! (בתור מי שכבר 7 שנים מחפשת "תרופה" לכאבי בטן..) גיליתי את הכוח של התזונה על הגוף ועל החיים בכלל.
למדתי לא לפחד מהאוכל ולאכול בדיוק מה שאני צריכה. למדתי המון על המזון, מה לאכול איך ומתי, איך לבשל לעצמי איך לתכנן את הזמן מבחינת אכילה. גיליתי מזונות "חדשים", להקשיב לצרכים של הגוף וחוץ מזה יותר ערנות, אנרגיה, פחות כאבי בטן, שמחה. אני מגלה שעם תזונה מאוזנת ונכונה אני לא סובלת מכאבי בטן כמעט בכלל. לגבי המשקל- ירדתי את הרוב ואני מרוצה"
נועה

"קרה משהו מדהים בגוף שלי… ההיקפים שלי הצטמצמו והגוף נראה חטוב מאי פעם…
אני מאושרת וטוב לי. אני מתאהבת בדרך הטבעית הזאת כל יום יותר מיום אתמול,
ומודה על שפע הפירות והירקות הדגנים הזרעים והאגוזים שמזינים את גופי ומשביעים אותי… תודה לך על שפתחת לי את הדלת אל העולם האמיתי של האכילה ואל השפע האינסופי של הטבע"
מדי

"כבר חשבתי שאני יודעת הכול, כבר הייתי כל כך מקובעת בצורת המחשבה ה"דיאטטית" שכל השנים מאכילים אותנו בה במסגרות השונות, שהתהליך הזה ממש משנה לי את צורת החשיבה ופותח אותי לעולם חדש בריא ומרגש!"
טלי

"המטרות העיקריות שלי היו להרגיש טוב עם עצמי ולאכול באופן מאוזן ובריא, להצליח להימנע מאכילה רגשית. התהליך עזר לי מאוד. כעת אני מרגישה הרבה יותר טוב מבחינה פיזית ועם עצמי וברורה לי הדרך שבה אני צריכה ללכת מבחינת אכילה. לפני התהליך הרגשתי אבודה והייתי מלאת כעס עצמי בגלל שבכל פעם מחדש נכשלתי והפעם נראה שאני אוכל להתמיד כי הדרך היא שפויה בנוסף לכך שהיא כמובן בריאה."
מיכל

שיתוף
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן